Браслет Pandora — важливий предмет гордості його власника

Все що необхідно знати про популярні браслети Пандора

Браслет Pandora є головним предметом гордості його власника.  Історія унікальних браслетів від бренду зародилася набагато раніше того самого моменту, коли П’єр Еніволдсен, який є засновником ювелірної компанії, вирішив подарувати оригінальний презент дружині. Засновнику ювелірного бренду вдалося привнести в браслети особливий сенс.

Поступово срібні браслети Pandora знайшли велику популярність серед власниць прекрасної статі різного віку. Із допомогою намистина, використовуваних для браслетів, дівчатам надається унікальна можливість створювати персональні вироби, які підкреслять красу.

Ціна на знамениті вироби в Україні більш ніж доступна для середнього класу. Ціна на браслети є трохи вище в порівнянні з звичайними срібними товарами, однак набагато дешевше, якщо порівнювати з елітними прикрасами.

Браслети Pandora, основні різновиди

До покупки браслета не зайвим буде познайомитися з їх видами. Одним з самих відомих став срібний класичний браслет, який виконаний в плетінні. Однак враховуйте то, що у нього є свої нюанси.

В моделі передбачається замок унікального дизайну. Присутні класичні барильця з брендового написом Пандора, а також різноманітні квіткові композиції, які вишукано гармоніюють з намистин і ефектно виглядають, як самостійне прикраса.

У колекції присутні жіночі браслети, виготовлені в вигляді цельнолитого гладкого кільця. Їх відмінністю є крім цього замочки, але їх заслужена слава залежить від нанесеної майстерності гравіровщіка, який завдає унікальний напис на браслет. Напис нагадує господареві прикрас про теплих почуттях. Жіночним і витонченим прикрасою буде відкритий браслет трансформер. У ювелірному виробі є інноваційні силіконові роздільники, з допомогою яких фіксуються намистинки.

Даний вид виробів оригінально виглядає як самостійне прикраса. При цьому він поєднується з колекцією Moments. Молоде покоління віддає перевагу шкіряним браслетів Pandora. В їх основу увійшли натуральні матеріали. Даний браслет закривається срібною застібкою. Вироби можуть бути виконані з гладкою текстурою. Вибір браслета буде залежати від теми намистин.

Не менш затребуваними браслетами стали текстильні вироби Pandora. Даному виконання властиві яскраві кольору, що є їх основним перевагою. При складному виборі при недостатній кількості фотографій, ми надамо справжні фотографії браслетів Pandora, що полегшить процес вибору.

Яким чином зібрати браслет Пандора

У кожного браслета існує неповторна історія його творця. Саме цей критерій і стає головним фактором, вказує на те, що до покупки браслета Пандора треба все обміркувати. Необхідно визначитися, з якою основою вам підійде браслет — з срібною, яким намистин в майбутньому ви збираєтеся віддати перевагу. Потрібна гармонійне поєднання намистин щоб уникнути надлишку компонентів.

На першому етапі краще вибрати пару круглих намистин ( з цирконієм) і підвіску. Щоб надати браслету більш витончений вид, ви можете додати парні мурано. При надлишку різних елементів браслета, він буде занадто масивним. В такому разі варто купити інший варіант, приміром, в жорсткому виконанні. Розробляючи свою композицію, орієнтуйтеся на погоду. Носити вироби можна як самостійно, так і разом з чимось.

Браслет Pandora: вибір розмірів і покупка

Щоб вдало вибрати браслети Пандора, потрібно заміряти зап’ясті в найтоншому місці. Потім, враховуючи переваги, треба додати 2 см до обхвату, коли передбачається носити до 5 Шарм. Якщо ви збираєтеся носити більше 5 намистин, потрібно додати 3 см.

Для людей, у кого немає можливості виміряти зап’ясті, наші консультанти допоможуть вибрати необхідний розмір і купити браслет Пандора. Якщо ви помилилися з розміром, товар з бирками без слідів шкарпетки можливо обміняти на інший розмір.