Чи може зламатись хлібопічка?

З давніх часів жінки, що вміли пекти хліб, користувались особливою пошаною. Вважалось, що тільки справжні господині знають, як правильно замісити тісто та здатні випекти смачні та ситні духмяні буханки. Нашим сучасницям пощастило значно більше — завдяки використанню хлібопічки, спростився не тільки процес замішування, але й випікання хліба.

Тож якщо дотримуватись правил експлуатації хлібопічки та бережно поводитись з нею поводитись, можна уникнути багатьох проблем в роботі техніки. Досвідчені фахівці львівської компанії «Контакт» запевняють: більшість несправностей кухонної техніки виникає через необачне поводження її власників.

Ознаки несправностей в хлібопічці

Як і будь-які види сучасної техніки, хлібопічки мають досить складну будову. Роботу пристрою забезпечують механічні та електронні складові, які в ході експлуатації можуть вийти з ладу. Відповідно і рівень складності ремонтних робіт найчастіше залежить від того, до якої категорії відносяться зламані деталі.

Найчастіше в хлібопічках виникають наступні несправності:

  • Пристрій перестав пекти. Головна причина — згорів електронагрівач, необхідна заміна.
  • Хліб не пропікається або підгоряє, тісто всередині буханки залишається сирим. Це свідчить про вихід з ладу датчиків, що регулюють температуру. Несправні деталі підлягають заміні.
  • Тісто не замішується, не чути звуку працюючого двигуна. Скоріш за все, згорів електродвигун. Потрібне встановлення нового мотора. Поміж інших можливих причин — обрив привідного ременя, поломка реле.
  • Протікає відро для компонентів тіста — результат зносу підшипників чи сальників. Потрібен ремонт рухомої частини з’єднань.
  • Сенсорні кнопки на панелі управління втратили чутливість. Якщо під корпус пристрою попала волога, на електронній платі розвиваються процеси корозії. Потрібна професійна чистка.
  • Якщо ж хлібопічка перестала вмикатись, можливо причина зовсім не в ній. Варто переконатись, що кабель живлення не пошкоджений і під’єднаний правильно, а електророзетка працює. В іншому випадку, потрібно обов’язково звернутись до фахівців.

Чим допоможуть майстри

Кваліфіковані спеціалісти, перш ніж розпочати ремонт, завжди проводять повну діагностику пристрою. Адже щоб відновити функціональність хлібопічки, потрібно чітко встановити причину поломки.Майстри центру «Контакт» нададуть повний обсяг ремонтних послуг, необхідних для якісної та тривалої роботи вашої хлібопічки.