Експерт Едуард Лозовський про лікувальні властивості мінеральної води

Мало хто знає, що хороша якісна природна вода, як правило, недоступна для великих обсягів виробництва. Джерело дає обмежені обсяги і, якщо компанія з виробництва питної води хоче вийти на масштабніший ринок, то їй доводиться вдаватися до використання звичайної водопровідної води. Це стандартний спосіб збільшення обсягів випуску готової продукції. Водопровідна вода може бути придатною для пиття і вважатися їдальнею, якщо її обробити певним чином, але її якість, безумовно, незрівнянна з природною джерельною водою. Великі виробники в Україні пропонують споживачеві саме таку оброблену воду «з-під крана». Хоча наша країна вже давно славиться своїми мінеральними водами – у всіх на слуху такі курорти, як Миргород та Трускавець.

Багато було відомо про терапевтичне використання мінеральних вод ще й під час Радянського Союзу. Природні мінеральні води впливають як рівень загального холестерину, а й інші біохімічні індикатори, асоційовані з метаболічним синдромом. Наприклад, на рівень ліпопротеїнів високої густини та глюкози крові. Метаболічний синдром є серйозною проблемою здоров’я. Його поширеність у деяких кластерах сягає 84%. А саме захворювання має критичні наслідки для розвитку діабету другого типу, жирового гепатозу, деяких видів раку та захворювань серцево-судинної системи. Якщо говорити про останні, то ризик померти від інфаркту пов’язаний із хімічним складом води, зокрема – з її твердістю.

Як пов’язаний хімічний склад води з шансом померти від інфаркту, чи може мінеральна вода знижувати рівень холестерину, розповів Едуард Лозовський, співзасновник і генеральний індустріальний комерційний менеджер у сфері громадського харчування компанії «Астрея», яка виробляє джерельну мінеральну воду під брендом VODA UA .

“Я звик покладатися на науковий експериментальний підхід, – розповідає бізнесмен Едуард Лозовський, – і доказова медицина свідчить про те, що від хімічного складу води, яку ми споживаємо, залежить напрям організму. Це правда, що певні типи мінеральних вод мають терапевтичний ефект при захворюваннях шлунково-кишкового тракту та жовчовивідних шляхів. Бікарбонатна вода рекомендована при диспепсії та синдромі подразненого кишечника завдяки здатності нейтралізувати секрецію кислоти. Води сірки стимулюють перистальтику кишечника, що важливо при функціональному запорі. Сульфатно-бікарбонатні води використовуються для лікування дискінезії жовчовивідних шляхів та синдрому холецистектомії. А води з високим вмістом солей прискорюють перетворення холестерину на жовчні кислоти з їх подальшим виведенням.

Лозовський Едуард, як особа, яка представляє компанію “Астрея”, розповідає про те, що вода бренду VODA UA не потребує хімічної та фізичної корекції, тим самим завоювала аудиторію істинні. Воду з Карпатських джерел споживачі, особливо із західної частини України, сприймають лояльно як продукт гарної якості та натурального походження. До того ж, гірська карпатська вода? Яку видобуває компанія «Астрея», за своїми характеристиками нічим не поступається своїм конкурентам на світовому ринку. Але що вигідно відрізняє її від тих самих конкурентів – демократична ціна. Враховуючи цінову політику та чудову якість, продукт-дітище Едуарда Лозовського та компанії «Астрея» став кращим для самих виборчих споживачів. Наприклад, VODA UA є офіційною водою Верховної Ради України та Міністерства закордонних справ, що є підтвердженням найвищої якості. Загалом бізнесмен Лозовський продовжує освоювати ринок збуту досить впевненим темпом, що, безумовно, є показником визнання продукту VODA UA споживачами.